 All Product > Resistors > Chip Resistors > KOA Speer  (RK73H1JTTD3012F)
KOA Speer RK73H1JTTD3012F
PartNo:
RK73H1JTTD3012F
Manufacturers: KOA Speer
Qty: 106710
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 1/10watts 30.1Kohms
RoHS:Details
Resistance:30.1 kOhms
Power Rating:100 mW
Tolerance:1%
Temperature Coefficient:100 PPM / C
Voltage Rating:50 V