 All Product > Resistors > Chip Resistors > KOA Speer  (RK73H1JTTD3R32F)
KOA Speer RK73H1JTTD3R32F
PartNo:
RK73H1JTTD3R32F
Manufacturers: KOA Speer
Qty: 94920
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 1/10watt 3.32ohms 1%
RoHS:Details
Resistance:3.32 Ohms
Power Rating:100 mW
Tolerance:1%
Temperature Coefficient:100 PPM / C
Voltage Rating:50 V