 All Product > Resistors > Chip Resistors > KOA Speer  (RK73H1JTTD6800F)
KOA Speer RK73H1JTTD6800F
PartNo:
RK73H1JTTD6800F
Manufacturers: KOA Speer
Qty: 203781
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 1/10watts 680ohms 1%
RoHS:Details
Resistance:680 Ohms
Power Rating:100 mW
Tolerance:1%
Temperature Coefficient:100 PPM / C
Voltage Rating:50 V