 All Product > Resistors > Film Resistors > Panasonic  (ERJ-1GEJ104C)
Panasonic ERJ-1GEJ104C
PartNo:
ERJ-1GEJ104C
Manufacturers: Panasonic
Qty: 368315
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 0201 100000ohms 5% Thick Film Resistor
RoHS:Details
Resistance:100 kOhms
Power Rating:50 mW
Tolerance:5%
Temperature Coefficient:200 PPM / C
Voltage Rating:25 V