 All Product > Resistors > Film Resistors > Panasonic  (ERJ-2GEJ332X)
Panasonic ERJ-2GEJ332X
PartNo:
ERJ-2GEJ332X
Manufacturers: Panasonic
Qty: 170841
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 0402 3.3Kohms 5% Tol
RoHS:Details
Resistance:3.3 kOhms
Power Rating:100 mW
Tolerance:5%
Temperature Coefficient:200 PPM / C
Voltage Rating:50 V