 All Product > Resistors > Film Resistors > Panasonic  (ERJ-3EKF2202V)
Panasonic ERJ-3EKF2202V
PartNo:
ERJ-3EKF2202V
Manufacturers: Panasonic
Qty: 140074
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 0603 22Kohms 1% Tol
RoHS:Details
Resistance:22 kOhms
Power Rating:100 mW
Tolerance:1%
Temperature Coefficient:
Voltage Rating:75 V