 All Product > Resistors > Film Resistors > Panasonic  (ERJ-3GEYJ915V)
Panasonic ERJ-3GEYJ915V
PartNo:
ERJ-3GEYJ915V
Manufacturers: Panasonic
Qty: 125000
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 0603 9.1Mohms 5% Tol
RoHS:Details
Resistance:9.1 MOhms
Power Rating:100 mW
Tolerance:5%
Temperature Coefficient:- 400 PPM / C, + 150 PPM / C
Voltage Rating:75 V