Ohmite (HVF1206T2004FE)
PartNo:
HVF1206T2004FE
Manufacturers:
Ohmite
Description:
Thick Film Resistors - SMD 100 PPM 2000K Ohm 1%
Details
Resistance:
2 MOhms
Power Rating:
300 mW
Tolerance:
0.01
Temperature Coefficient:
100 PPM / C
Voltage Rating:
1.5 kV