Ohmite (HVF2512T2502FE)
PartNo:
HVF2512T2502FE
Manufacturers:
Ohmite
Description:
Thick Film Resistors - SMD 100 PPM 25K Ohm 1%
Details
Resistance:
25 kOhms
Power Rating:
1 W
Tolerance:
0.01
Temperature Coefficient:
100 PPM / C
Voltage Rating:
3 kV