Ohmite (MJ4321FE-R52)
PartNo:
MJ4321FE-R52
Manufacturers:
Ohmite
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole 1/8W 4.32K Ohm 1% 200 Volt
Details
Termination Style:
Axial
Resistance:
4.32 kOhms
Power Rating:
125 mW (1/8 W)
Tolerance:
0.01
Temperature Coefficient:
50 PPM / C
Voltage Rating:
200 V