 All Product > Resistors > Film Resistors > KOA Speer  (RK73B1ETTP220J)
KOA Speer RK73B1ETTP220J
PartNo:
RK73B1ETTP220J
Manufacturers: KOA Speer
Qty: 132645
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 1/16watts 22ohms 5%
RoHS:Details
Resistance:22 Ohms
Power Rating:63 mW
Tolerance:5%
Temperature Coefficient:200 PPM / C
Voltage Rating:50 V