 All Product > Resistors > Film Resistors > KOA Speer  (RK73H1ETTP2200F)
KOA Speer RK73H1ETTP2200F
PartNo:
RK73H1ETTP2200F
Manufacturers: KOA Speer
Qty: 76954
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 220 OHM 1%
RoHS:Details
Resistance:220 Ohms
Power Rating:63 mW
Tolerance:1%
Temperature Coefficient:100 PPM / C
Voltage Rating:50 V