 All Product > Resistors > Film Resistors > KOA Speer  (RK73H1JTTD1332F)
KOA Speer RK73H1JTTD1332F
PartNo:
RK73H1JTTD1332F
Manufacturers: KOA Speer
Qty: 89588
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 1/10watts 13.3Kohms
RoHS:Details
Resistance:13.3 kOhms
Power Rating:100 mW
Tolerance:1%
Temperature Coefficient:100 PPM / C
Voltage Rating:50 V