 All Product > Resistors > Film Resistors > KOA Speer  (RK73H1JTTD3011F)
KOA Speer RK73H1JTTD3011F
PartNo:
RK73H1JTTD3011F
Manufacturers: KOA Speer
RoHS:Details
Resistance:3.01 kOhms
Power Rating:100 mW
Tolerance:1%
Temperature Coefficient:100 PPM / C
Voltage Rating:50 V