 All Product > Resistors > Film Resistors > KOA Speer  (RK73H2ATTD3921F)
KOA Speer RK73H2ATTD3921F
PartNo:
RK73H2ATTD3921F
Manufacturers: KOA Speer
Qty: 83859
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 3.92Kohms 1%
RoHS:Details
Resistance:3.92 kOhms
Power Rating:125 mW (1/8 W)
Tolerance:1%
Temperature Coefficient:100 PPM / C
Voltage Rating:150 V