 All Product > Resistors > Film Resistors > KOA Speer  (RK73H2ATTD6800F)
KOA Speer RK73H2ATTD6800F
PartNo:
RK73H2ATTD6800F
Manufacturers: KOA Speer
Qty: 103644
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 1/8watts 680ohms 1%
RoHS:Details
Resistance:680 Ohms
Power Rating:125 mW (1/8 W)
Tolerance:1%
Temperature Coefficient:100 PPM / C
Voltage Rating:150 V