 All Product > Resistors > Film Resistors > Ohmite  (SM106031006FE)
Ohmite SM106031006FE
PartNo:
SM106031006FE
Manufacturers: Ohmite
Qty: 602
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - Through Hole 2watt 100M 1%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Resistance:100 MOhms
Power Rating:2 W
Tolerance:0.01
Temperature Coefficient:25 PPM / C
Voltage Rating:15 kV