 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741C083104JP)
CTS Electronic Components 741C083104JP
PartNo:
741C083104JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 16693
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 100Kohms 25V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:100 kOhms