 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741C083152JP)
CTS Electronic Components 741C083152JP
PartNo:
741C083152JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 20000
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 1.5Kohms 25V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:1.5 kOhms