 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741C083221JP)
CTS Electronic Components 741C083221JP
PartNo:
741C083221JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 5715
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 220ohms 25V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:220 Ohms