 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741C083331JP)
CTS Electronic Components 741C083331JP
PartNo:
741C083331JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 17801
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 330ohms 25V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:330 Ohms