 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741C083334JP)
CTS Electronic Components 741C083334JP
PartNo:
741C083334JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 6770
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 330Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:330 kOhms