 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741C083474JP)
CTS Electronic Components 741C083474JP
PartNo:
741C083474JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 13850
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 470Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:470 kOhms