 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741C083510JP)
CTS Electronic Components 741C083510JP
PartNo:
741C083510JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 28325
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 51ohms 25V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:51 Ohms