 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741C083682JP)
CTS Electronic Components 741C083682JP
PartNo:
741C083682JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 19920
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:6.8 kOhms