CTS Electronic Components (741C083820JP)
PartNo:
741C083820JP
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Qty:
722
Request Qty:
Description:
Resistor Networks & Arrays 82ohms 25V 5%
Resistor Values:
82 Ohms