CTS Electronic Components (741X043102JP)
PartNo:
741X043102JP
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Description:
Resistor Networks & Arrays 1Kohms 25V 5%
Details
Product Type:
Arrays
Termination Style:
SMD/SMT
Resistor Values:
1 kOhms