 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X043103JP)
CTS Electronic Components 741X043103JP
PartNo:
741X043103JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 20802
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 10Kohms 25V 5%
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:10 kOhms