 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X043104JP)
CTS Electronic Components 741X043104JP
PartNo:
741X043104JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 19499
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 100Kohms 5% Isolated
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:100 kOhms