 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X043221JP)
CTS Electronic Components 741X043221JP
PartNo:
741X043221JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 19800
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 220ohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:220 Ohms