 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X043270JP)
CTS Electronic Components 741X043270JP
PartNo:
741X043270JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 9212
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 27ohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:27 Ohms