CTS Electronic Components (741X043272JP)
PartNo:
741X043272JP
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Description:
Resistor Networks & Arrays 2.7Kohms 5% Isolated
Details
Product Type:
Arrays
Termination Style:
SMD/SMT
Resistor Values:
2.7 kOhms