 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X043473JP)
CTS Electronic Components 741X043473JP
PartNo:
741X043473JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 13708
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 47Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:47 kOhms