CTS Electronic Components (741X083152JP)
PartNo:
741X083152JP
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Qty:
917
Request Qty:
Description:
Resistor Networks & Arrays 1.5Kohms 5% Isolated
Resistor Values:
1.5 kOhms