 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X083153JP)
CTS Electronic Components 741X083153JP
PartNo:
741X083153JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 9900
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 15Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:15 kOhms