CTS Electronic Components (741X083154JP)
PartNo:
741X083154JP
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Description:
Resistor Networks & Arrays 150Kohms 5% Isolated
Details
Product Type:
Arrays
Termination Style:
SMD/SMT
Resistor Values:
150 kOhms