 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X083182JP)
CTS Electronic Components 741X083182JP
PartNo:
741X083182JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 19950
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 1.8Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:1.8 kOhms