 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X083222JP)
CTS Electronic Components 741X083222JP
PartNo:
741X083222JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 28488
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 2.2Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:2.2 kOhms