 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X083330JP)
CTS Electronic Components 741X083330JP
PartNo:
741X083330JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 24751
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 33ohms 25V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:33 Ohms