 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X083332JP)
CTS Electronic Components 741X083332JP
PartNo:
741X083332JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 19900
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 3.3Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:3.3 kOhms