 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X083334JP)
CTS Electronic Components 741X083334JP
PartNo:
741X083334JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 19900
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 330Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:330 kOhms