 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X083471JP)
CTS Electronic Components 741X083471JP
PartNo:
741X083471JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 21468
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 470ohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:470 Ohms