 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X083472JP)
CTS Electronic Components 741X083472JP
PartNo:
741X083472JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 22449
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 25V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:4.7 kOhms