 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X083510JP)
CTS Electronic Components 741X083510JP
PartNo:
741X083510JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 19050
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 51ohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:51 Ohms