 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X083562JP)
CTS Electronic Components 741X083562JP
PartNo:
741X083562JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 19933
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 5.6Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:5.6 kOhms