 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X083750JP)
CTS Electronic Components 741X083750JP
PartNo:
741X083750JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 20000
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 75ohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:75 Ohms