 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X163105JP)
CTS Electronic Components 741X163105JP
PartNo:
741X163105JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 2390
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 1Mohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:1 MOhms