 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X163123JP)
CTS Electronic Components 741X163123JP
PartNo:
741X163123JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 4500
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 12Kohms 5% Isolated
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:12 kOhms