 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X163184JP)
CTS Electronic Components 741X163184JP
PartNo:
741X163184JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 4980
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 180Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:180 kOhms