 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X163221JP)
CTS Electronic Components 741X163221JP
PartNo:
741X163221JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 5415
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 220ohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:220 Ohms